Cvičenie na rehabilitačných podložkách

Rehabilitácia je komplexný proces, ktorý zlepšuje priebeh ochorenia, zmenšuje deficit a urýchluje liečbu pacienta. Rehabilitácie u nás denne vykonáva kvalifikovaný rehabilitačný pracovník.

Viac

BEMER - liečba magnetom

BEMER je preventívna a doplnková procedúra, odporúčaná na liečbu ochorení a ťažkostí objavujúcich sa v dôsledku slabej vazomocie, ktorú spôsobuje narušená mikrocirkulácia.

Viac

Rehabilitácie na Fitloptách

Fitlopta, alebo aj nafukovacia gymnastická lopta, má veľa nesporných výhod, ktoré vám pomôžu pri bolestiach chrbta a zhoršenej stabilite. Pomáha pri rehabilitáciách, ale aj ako prevencia pred množstvom problémov kostrovo-svalového ústrojenstva. Ak hľadáte vhodný spôsob ako precvičovať svoje telo aj vo vyššom veku, bezpečne a pritom účinne, priblížime vám prínosy, ale tiež aj zásady cvičenia s fitloptou.

Viac

Lymfodrenážny prístroj

Chcete predísť problémom s kŕčovými žilami? Trápia Vás opuchnuté nohy? Doprajte svojim žilám účinnú terapiu a bojujte proti bolesti nôh pomocou unikátneho lymfodrenážneho masážneho prístroja.

Viac

Elektroliečba - REBOX

Je efektívna v liečbe chronických i akútnych bolesti. V prístroji sú generované elektrické obdlžníkové impulzy o frekvencii 2-4 kHz. Obsahuje dve elektródy – jednu valcovú, ktorú drží klient v dlani, a druhú dotykovú, ktorú terapeut prikladá na liečené miesta.

Viac

Celotelový detoxikačný prístroj

Celotelový detoxikačný prístroj Clionic Ion poskytuje komplexný detoxikačný proces, ktorý zbaví vaše telo nežiaducich toxínov, prečistí vám krv, zníži záťaž pečene a obličiek, zlepší metabolizmus, imunitu a zároveň Vás celkovo zrelaxuje. Odstránenie rôznych škodlivých chemických toxínov z tela - detox - je nevyhnutnou podmienkou pre udržanie si dobrého zdravia.

Viac

Soľná Jaskyňa

Prírodná liečivá soľ obsahuje všetky emelenty, potrebné na vytvorenie jedinečnej mikroklímy, ktorá priaznovo ovplyvňuje naše zdravie.

Viac

Zlatá čižma - liečba nôh kyslíkom

Takáto procedúra na nohy je veľmi rýchla a bezpečná forma prekrvenia dolných končatín. Táto metóda sa vykonáva pomocou zlatej čižmy zo špeciálneho materiálu a dizajnu.

Viac

Kyslíkový koncentrátor

Profesionálny kyslíkový koncentrátor je kvalitný kyslíkový prístroj vyrobený v USA. Tento koncentrátor môžete použiť na profesionálne aj domáce použitie. Liečba kyslíkom pomáha ľudom s respiračnými ochoreniami, podporuje činnosť vnútorných orgánov, zmierňuje stres, únavu a priaznivo vplýva na kvalitu pleti.

Viac